icon wallet EasyCep Cüzdan

3 Saatte Kurye ve 1 Saatte Ödeme Hizmet Koşulları

                                                          

 

EasyCep, telefon satmayı daha hızlı ve kolay kılabilmek için Türkiye’de bir ilke imza atarak, 3 saatte kurye ve 1 saatte ödeme hizmetlerini devreye almıştır. Easycep kurye hizmetini başka hizmet sağlayıcılar üzerinden verir. 

3 saatte kurye hizmeti mağazalarının bulunduğu yerleşim merkezlerinde telefonu, üç saat içinde kurye ile belirtilen adresten alma hizmetini kapsar. Ön fiyat teklifini alarak, adres bilgilerini paylaşan müşterilerimiz çağrı merkezimiz (0 850 888 3279) tarafından aranır ve kurye yönlendirmesi yapılır. Kurye bunu takip eden üç saat içinde adrese ulaşır.

3 saatte kurye hizmeti mağazalarımızın olduğu yerleşim merkezlerinde mağaza çalışma saatleri içinde verilir. Mağazalarımızın çalışma saatlerine linkten ulaşabilirsiniz.

Easycep telefonu inceledikten sonra SMS yolu ile final teklifini iletir. Bunun onaylanması durumunda ilgili tutar, belirtilen hesaba 1 saatte yatar.

1 saatte ödeme hizmeti, haftanın 7 günü 09.00 ve 22.00 saatleri arasında onaylanan son fiyat teklifleri için geçerlidir.