icon wallet EasyCep Cüzdan

Hakkımızda

2018 yılında Türk tüketicisine yenilenmiş elektronik cihazı sevdirme vizyonu ile yola çıkan EasyCep, 620 çalışanı ve Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış operasyon ağıyla; başta cep telefonu olmak üzere, tabletten akıllı saate, bilgisayardan robot süpürgeye kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketidir.

Çevreye duyarlı, yenilikçi bir şirket olarak müşterilerine kaliteli yenilenmiş elektronik ürünler sunar ve teknolojinin sürdürülebilir kullanımına öncülük eder. Elektronik atıkların azaltılmasına katkı sağlarken, dünya genelindeki kullanılmış telefonların “geri dönüşüm serüvenini yaratma” vizyonuyla ilerlemektedir.

Kalite Standartları

Türk Standartları Enstitüsü'nün yetki belgesine ve Ticaret Bakanlığı'nın Yenileme Merkezi Lisansı'na sahip olan EasyCep, tüm cihazları, 4000 m2’lik yenileme tesisinde, test aşamasından değerleme sürecine kadar uçtan uca dijitalleşmiş bir sistem ile yenilemektedir.

Her ürünü üstün kalite standartlarına uygun olarak yenilerken, tüm test ve değerleme süreçlerini uçtan uca dijitalleşmiş bir sistem ile yönetir. Bu sayede müşterilerine daima yüksek kaliteli ürünler temin eder.

Sürdürülebilirlik ve Türk Ekonomisine Katkı

Sıfır bir telefonla kıyaslandığında %30’a varan uygun fiyat seçenekleri, 12 ay taksit ve 12 ay garanti değer önermeleri ile tüketici elektroniğinde ‘akıllı tercih’ konumlamasıyla öne çıkan EasyCep; tüketiciye avantajlı koşullarla cihaz sağlamanın yansı sıra, elektronik cihazların kullanım ömrünü uzatarak yeni cihaz üretiminden kaynaklı karbon salınımını azaltır. İthalat oranını düşürerek Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak misyonuyla çalışmalarına hız kesmeden devam eder. Türkiye’de en çok ziyaret edilen e-ticaret platformları arasında yer alan EasyCep, konsept mağazaları ve anlaşmalı olduğu zincir marketlerde yer alan satış noktalarıyla, Türkiye’nin dört bir yanında 120’ye yakın fiziksel noktada tüketiciyle buluşmaktadır.

İnovasyon ve Büyüme

Çevreye duyarlı ve uygun fiyatlı yenilenmiş telefonlar sunarak teknoloji erişilebilirliğini artırma misyonuna sahiptir. Elektronik atıkları azaltarak sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlar. Geliştirdiği teknoloji tabanlı inovasyonlarla, müşterileri için cihaz satmayı ve almayı çok daha kolay ve güvenilir bir alışveriş deneyimine dönüştürmüştür. 2023 yılında bağımsız araştırma firması tarafından Türkiye çapında yapılan araştırmada sektörün en çok bilinen markası olurken, Fast Company /Startup 100 listesine 17. sıradan girmiştir.

 

EasyCep Yenileme Yetki Belgesi

EasyCep Hizmet Yeterlilik Belgesi