icon wallet EasyCep Cüzdan

Sıkça Sorulan Sorular

EasyCep olarak Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketiyiz. Cep telefonu, tablet ve laptop gibi teknolojik ürünleri ilk sahiplerinden satın alarak yenileme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yenilenerek mevcut kozmetik - teknik problemleri onarılan elektronik ürünleri, EasyCep web sitesi ve mağazalarımızda satışa sunuyoruz. Tüm yenileme süreçlerini Ticaret Bakanlığı’nın verdiği lisansa tabi olarak yürütüyoruz. Tarafımızdan satın alınan tüm ürünler için 12 ay garanti süremiz bulunuyor. Aynı zamanda müşterilerimizin 14 gün içerisinde satın aldıkları elektronik ürünler için iade hakkı mevcut.

Bakanlıkça yetkilendirilmiş yenileme merkezlerinde bulunan uzman teknisyenler tarafından kozmetik ve donanımsal olarak incelenerek yeniden kullanıma hazırlanan yüksek performanslı ürünlerdir. EasyCep yenileme merkezimize ulaşan bilgisayar, telefon, tablet ve akıllı saat gibi cihazların gerekli tüm incelemeleri yapılır. Satışa sunulan elektronik ürünlerin bakım ve onarımı yenileme tesislerimizde lisanslı veya eşdeğer parçalar ile gerçekleştirilir. EasyCep, teknolojik ürünlerin uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile satın alınmasını sağlar. Yenilenmiş ürünler, Bakanlık tarafından onaylı ve lisanslı EasyCep yenileme merkezi tarafından yenilenerek satışı sunulur.

 • Yenileme işlemi neleri kapsar?

  -Eğer gerekliyse onarım veya parça değişimi yapılması.
  -Önceki kullanıcıya ait tüm kişisel verilerin silinmesi.
  -Cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi.
  -Cihazın performansının ve tüm fonksiyonlarının doğru şekilde çalışıp çalışmadığının test edilmesi.


Yenileme işlemi yapılmadan ikinci el ticarete konu olan kullanılmış ürünlerin, tüketicinin kolaylıkla görebileceği ve okuyabileceği şekilde, ürünün mevcut durumunu ve varsa yapılan işlemleri gösteren bilgilendirme detayı EasyCep TSE Belgesi üzerinde mevcuttur. Verileriniz EasyCep ile daima güvendedir. Yenilenmiş ürünlerde tüm cihazlar sıfırlanarak işleme alınır. 12 ay garanti ve 12 taksit seçeneğiyle sunulur. Fikriniz değişirse 14 gün içerisinde iade hakkı bulunmaktadır.

*Taksit tutarları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için “Taksit Seçenekleriniz Nelerdir?” sekmesini inceleyebilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü onaylı EasyCep yenileme tesislerinde, ikinci el cep telefonlarının kozmetik ve donanımsal kontrollerinin yapılması ile satışa sunulan yüksek performanslı telefonlardır. EasyCep’te tüm yenilenmiş telefonlar TSE Belgesi ile sizlere sunulur.

Yenileme işlemi yapılmadan ikinci el ticarete konu olan kullanılmış ürünlerin, tüketicinin kolaylıkla görebileceği ve okuyabileceği şekilde, ürünün mevcut durumunu ve varsa yapılan işlemleri gösteren bilgilendirme detayı EasyCep TSE Belgesi üzerinde mevcuttur.

EasyCep yenileme merkezimize ulaşan telefonların bakım ve onarımı için lisanslı veya eş değer ürünler kullanılır. 12 ay yenilenmiş ürün garantisiyle sizlere sunulur. Bu garanti, ürünün teslimi ile başlamakta olup süresi 1 yıldır. Fikriniz değişirse 14 gün içerisinde iade hakkı bulunmaktadır.

Yenileme işlemi neleri kapsar?

-Eğer gerekliyse onarım veya parça değişimi yapılması.
-Önceki kullanıcıya ait tüm kişisel verilerin silinmesi.
-Cihazın fabrika ayarlarına geri getirilmesi.
-Cihazın performansının ve tüm fonksiyonlarının doğru şekilde çalışıp çalışmadığının test edilmesi.

*Taksit tutarları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için “Taksit Seçenekleriniz Nelerdir?” sekmesini inceleyebilirsiniz.
 

EasyCep, 6502 Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu ve Yenilenmiş Ürünlerin Satışı Hakkında Yönetmelik Hükümleri kapsamında düzenlenen belge ile, T.C. Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından yenileme merkezi olarak yetkilendirilmiştir.

Web sitemizden ve mağazalarımızdan yenilenmiş telefonlar satın alabilirsiniz. Cep telefonunun yanı sıra, tablet, akıllı saat, bilgisayar ve ev aletleri de mağazalarımızda satışa sunulmuştur. Telefon aksesuarları, (akıllı saat, telefon kılıfı ve kulaklıklar) daha önce kullanılmamış sıfır ürün grubundadır.

Web sitemiz ve mağazalarımızdan satın alınan tüm ürünler, özel olarak kutulanmış şekilde teslim edilir. Kutu içerisinde; cihaz, şarj kablosu, sim kart açma iğnesi, Garanti Belgesi ve hangi yenileme işlemlerinin yapıldığını belgeleyen TSE Belgesi yer alır. Kutu içeriğinde yer alan aksesuarlar "orijinal olmayan" lisanslı ürünlerdir. Garanti Belgesi içerisinde kullanım kılavuzu için detaylar mevcuttur. Yenilenmiş telefonlarda kullanım kılavuzuna uygun hareket edilmesi, garanti geçerlilik koşulları adına önem barındırır.

Kozmetik durum, ürünün görülebilen yerlerini belirtir. EasyCep olarak satışa sunduğumuz yenilenmiş ürünler, kozmetik olarak 4 kategoriye ayrılır. Bu kategoriler aşağıda sıralanmıştır.

 1. Mükemmel: Ürünün ekran ya da kasasında sadece yakından görülebilecek şekilde kılcal çizikler olabilir.
 2. Çok İyi: Ürünün ekran ya da kasasında kol uzunluğundan görülebilecek düzeyde çizikler olabilir.
 3. İyi: Ürünün ekranında gözle görülebilecek düzeyde çizikler olabilir. Ürünün kasasında gözle görülebilecek düzeyde çizik veya deformeler vardır.
 4. Outlet: Ürünün ekranında derin veya kılcal çizikler olabilir. Ürünün kasasında çizikler veya deformeler vardır. Ayrıca ürünün kasasındaki belli bölgelerde renk solmaları olabilir.

Söz konusu kozmetik detaylar, ürünün dış görünümünü kapsar. Kategori fark etmeksizin tüm EasyCep ürünlerinin donanımsal fonksiyonları %100 çalışır durumdadır.

Hayır, olamaz. EasyCep olarak yenilediğimiz tüm ürünlerin IMEI sorgulamalarını yaparak herhangi bir suça karışıp karışmadıklarını ve kayıp – çalıntı durumlarını kontrol ediyoruz. Dilerseniz Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun veri tabanından IMEI numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Kullanılmayan telefonlarda manuel olarak yapılan “fabrika ayarlarına dön” seçeneği, verilerinizi tamamen silmez. Kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda veriler (fotoğraf, e-posta…) geri getirilebilir. EasyCep’te güvenliğinizi önemsiyoruz! Bu nedenle satılan bütün ürünlerin verileri kalıcı olarak silinir.

Easycep.com üzerinden satın aldığınız bir ürünü, ürünün kargo çıkışı gerçekleştirilmemişse web sitemizden iptal edebilirsiniz. Eğer kargoya verildi ise önce ürünü teslim almalı, sonra iade talebi oluşturmalısınız.

İptal talebinizin ardından ödemeniz 3 ila 5 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır. Paranızın iade süresi, hesabınızın ait olduğu banka koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Kargo çıkışı gerçekleşmemiş bir siparişinizi iptal etmek için;

Easycep.com web sitemiz üzerinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.

Ardından sırasıyla "Hesabım" ve "Siparişlerim" seçeneklerine tıklayın.

İptal etmek istediğiniz siparişinizin detay açıklamalarında, sağ köşede yer alan üç nokta üst üste sembolüne tıklayıp "Siparişi İptal Et"i seçin.

İade etmek istediğiniz ürününüzü dilerseniz mağazalarımıza getirebilir ya da www.easycep.com web sitemiz üzerinden talep oluşturup bize kargolayabilirsiniz. Talebi oluşturulmamış ve içerisinde kişisel hesap veya şifrelerin bulunduğu telefonlar karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadenizin kabul edilebilmesi için size gönderilen kutuda yer alan diğer aksesuarlar ve belgeler ile (TSE belgesi) birlikte gönderilmesi gerekir. Aksesuarlardan biri ya da tamamı temin edilemez ise, bunların bedelini toplam iade ücretinden düşerek iadenizi gerçekleştiriyoruz.

Easycep.com dan satın alınmış ürünlerin iade talebini başlatmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

www.easycep.com web sitemiz üzerinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.

Ardından sırasıyla "Hesabım" ve "Bilgilerim" seçeneklerine tıklayın.

Açılan sayfada, sol menüden "İade" opsiyonunu seçin.

Yeni gelen ekranda "İade Talebi Oluştur" adımından talebinizi oluşturun.

Son ekranda size vereceğimiz Aras Kargo kodunu kaydedin.

Ürünü bize göndermeden önce tüm hesaplarınızdan çıkış yapmış, kişisel bilgilerinizi temizlemiş olmanız gerekir. Aksi takdirde cihaza herhangi bir müdahale yapılamamaktadır. Nasıl sıfırlayacağınızı bu linkten öğrenebilirsiniz. Yolladığınız ürünün içinde şifre ya da kişisel hesap mevcut ise, işlem yapılamadığından karşı ödemeli kargo ile geri gönderilecektir.

Bu adımlardan sonra size gönderilen kutuda yer alan diğer aksesuar ve belgeler ile (TSE belgesi) birlikte ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde Aras Kargo ile ücretsiz kargolayabilirsiniz.

Ürünü iade olarak alabilmemiz için aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin 14 gün iade hakkı mevcuttur. 14 gün iade hakkınız, satın aldığınız ürün size ulaştığı anda başlar.

Diğer dijital platformlar üzerinden satın aldığınız ürünleri, o platformun iade süreci kapsamında iade etmelisiniz. Farklı bir dijital mağazadan aldığınız ürünü doğrudan EasyCep’e gönderirseniz iadesi kabul edilmeyip, alıcı ödemeli kargo ile geri gönderilmektedir.

İade sebebi teknik bir arıza ise, EasyCep teknik ekibi ürünü incelemeye alır. Bu teknik arızanın kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilirse, iade kabul edilemez.

Kullanımdan kaynaklı düşme, kırılma, kasada eğrilme, delinme ya da sıvı teması varsa iade kabul edilemez.

Yapılan incelemelerde ürüne EasyCep dışında bir müdahale yapıldığı tespit edilirse “yetkisiz müdahale” olduğundan iade kabul edilemez.

EasyCep’te iade hakkınız 14 gün için geçerlidir. Bunun ardından ürününüzde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, web sitemizi ziyaret ederek iade işlemi başlatabilirsiniz.. Teknik ekibimiz sorunun giderilmesi için yasal koşullar çerçevesinde (malın ayıplı, kusurlu olması durumu gibi) size destek veriyor olacak.

Evet, dilerseniz ürünü mağazalarımız aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. İadesinin kabul edilebilmesi için size gönderilen kutuda yer alan diğer aksesuarlar ve belgeler ile (TSE belgesi) birlikte iletilmesi gerekir. Aksesuarlardan biri ya da tamamı temin edilemez ise, bunların bedelini toplam iade ücretinden düşerek iadenizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca telefonu mağazalarımıza iade etmeden önce lütfen sıfırlamayı, kişisel bilgilerinizi ve hesaplarınızı tamamen silmeyi unutmayın. Telefonu nasıl sıfırlayabileceğinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İade edilen ürünün onay süreci, EasyCep'e yani bizlere teslim edildikten sonraki 2 iş günüdür. İade onayından sonra ücretiniz, ürününüzü satın alırken seçtiğiniz ödeme yöntemi ile gerçekleştirilir.

Ödemeniz banka ya da kredi kartınıza bağlı olarak hesabınıza veya kredi/banka kartınıza en kısa süre içerisinde yansıyacaktır.

EasyCep’ten satın aldığınız her ürün, fatura tarihini takiben 12 ay süre ile EasyCep yenilenmiş ürün garantisindedir.

Garanti kapsamına kullanıcı hatasından kaynaklanan düşme, çarpma, delinme, kırılma, çatlak, telefonun içine yabancı bir madde girmesi ya da sıvı teması gibi durumlarda oluşan arızalar dahil değildir. Bunun dışındaki tüm arızalar garanti kapsamındadır.

Yenilenmiş ürün garantisi kapsamında ürünün onarımı, değişimi, ödenen bedelin belirtilen süre içerisinde iadesi hakları kullanılabilir. Değişim veya onarım hakkının kullanılması durumunda talep EasyCep tarafından işleme alınır ve en kısa sürede sonuçlandırılır.  

Web sitemiz üzerinden kredi kartı, banka kartı ve havale/eft ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz EasyCep hediye çeki fırsatını kullanarak takas gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli alışveriş için web sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden taksit seçeneklerini görüntülemek için, ödeme bölümünde kart bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Mağazalarımızda da anlaşmalı bankaların önerdikleri taksit seçeneklerine göre taksitlendirme yapabilirsiniz.

*Taksit sayısı, bankaların kendi müşterilerine uyguladığı taksit sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

https://cihaz-sat.EasyCep.com/ bağlantısıyla web sitemiz üzerinden ilgili formu doldurarak anında ön fiyatlandırma teklifi alabilirsiniz. Teklifi uygun bulursanız, ürünü ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Mağazamızın bulunduğu illerde ise, yine formu doldururken kurye seçeneğine tıklayabilir ve ürünün adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Gönderim öncesinde telefon içerisinde tarafınıza ait herhangi bir hesap bilgisi ve şifre bulunmadığından emin olmalısınız.

Nasıl sıfırlayacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürününüz elimize ulaştıktan sonra 1 iş günü içinde teknik ekibimiz tarafından incelenir ve final fiyat teklifi SMS yolu ile sizinle paylaşılır. Onayınızı takiben ödemeniz, isteğinize göre 1 ila 3 iş günü içinde bizimle paylaştığınız IBAN numarası kanalı ile tarafınıza yapılır. Ödeme şeklini "Hediye Çeki" olarak seçmeniz durumunda, adınıza avantajlı EasyCep kuponu tanımlanır. Bu kupon ile web sitemiz üzerinden yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

EasyCep, cihaz sat sayfasında listelenen marka ve modellerin alımını yapar. Sadece cep telefonu değil bilgisayar, tablet ve oyun konsolu gibi diğer ürünlerde de satın alma sağlar. Satmak istediğiniz telefon web sitemizde yok ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak talep oluşturabilirsiniz.

 İlgili yönetmelik gereğince pasaporta kayıtlı telefonu satın alabilmemiz için pasaport kaydının üstünden tam olarak 3 yıl geçmiş olması gerekir. 2019 yılı Mayıs ayı öncesi, pasaporta kayıt edilmiş, tüm telefonlar EasyCep olarak satın almamız için uygundur.

Ön fiyat teklifi, form doldurulduktan sonra kişinin beyanı esas alınarak verilir. Ancak yenileme tesisimizde yapılan incelemelerde, telefonda sahibinin de bilmediği hasarlar tespit edilebilir. Bu durumda son fiyat teklifi ilkinden farklı olacaktır.

EasyCep olarak bir telefona son fiyat teklifini vermeden önce, 16 ayrı noktadan test gerçekleştiriyoruz. Hoparlörden, şarj girişine, led ekrandan hafıza kartına kadar çok sayıda fonksiyonu inceliyoruz. Testler sırasında telefonun günlük kullanımını etkilemeyen ancak muhakkak yenileme gerektiren arızalar tespit edilebiliyor. Bu durumda final fiyat teklifi daha düşük olarak sunulabiliyor.

Fiyat teklifi sizler için uygun değilse telefonunuzu bir iş günü içinde ücretsiz olarak size geri gönderiyoruz.

Form doldurulurken iletilen "iban" adresine 24 saat içinde teklif edilen parayı yatırıyoruz. Bunun dışında Hopi hesabı veya EasyCep Hediye Çeki seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Hopi ve EasyCep Hediye Çeki tercihlerinizde, teklifimizden %5 artış avantajıyla yararlanabilirsiniz.

EasyCep’te tüm değerlendirmeler, hiçbir kişisel görüşe yer bırakılmayacak şekilde uçtan uca dijitalleşmiş bir süreç dahilinde yapılır. Tüm ürünler, donanım ve yazılım bakımından titizlikle incelenir. Buna göre en uygun fiyat teklifi sunulur. Yenileme merkezimize ulaşan kullanılmış ürünün değerleme işlemi en geç 3 iş günü içinde sonuçlanır. Tüketicinin değerlemeyi kabul etmesi halinde teklife onay vermesi gereklidir. Tüketici yeni bir ürün alacaksa bu ödeme, yeni ürünün fiyatı üzerinden indirim şeklinde de yapılabilir. EasyCep’te bu hizmet mağazalar ya da online olarak yapılabilir. İndirim oranları dönemsel tekliflerle değişkenlik gösterebilir.

EasyCep’in telefon satmayı kolaylaştırmak için sunduğu bir hizmettir. Bu hizmet ile satmak istediğiniz telefonu 3 saatte adresinizden alırız. Kurye hizmeti, mağazalarımızın olduğu yerleşim merkezlerinde geçerlidir. Güncel mağazalarımızı, sitemizdeki "Mağazalarımız" sekmesinden görebilirsiniz.

Ön fiyat teklifi almak için form doldurduktan sonra sizden adres bilgilerinizi isteriz. Bu formu doldururken, seçtiğiniz ile göre kurye seçeneği ekranda belirir. Kutucuğa işaret koyarsanız takip eden üç saat içinde müşteri hizmetlerimiz tarafından aranırsınız. Adres teyidinin ardından kurye adresinize yönlendirilir.

Dilerseniz ücretsiz kargo seçeceğinden yararlanarak telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Kargo bilgilerini, formu doldurduğunuz ekranda sol üst köşede görebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda sorumluluk tamamen EasyCep’e aittir. EasyCep ön fiyat teklifinde verilen bedeli ödemeyi taahhüt eder.

Kurye bir evrak teslim etmez. Tarafınıza gelen sms kodunu öğrenerek cihazınızı teslim alır.

EasyCep olarak kişisel verilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Bu verilerin herhangi bir ticari amaç ile 3. şahıslar ile paylaşılması söz konusu değildir. Bize gönderdiğiniz telefonun içindeki tüm hesaplardan ‘çıkış’ yapmış olmanızı bekleriz. Böylece kişisel verilerinizi koruyabilirsiniz. Telefonunuzu hesaplardan çıkış yapmadan göndermiş iseniz, son fiyat teklifi için ürününüzü inceleyemeyiz. Bu durumlarda telefonunuzu size geri göndeririz.

Kurye hizmetimiz, başta İstanbul olmak üzere Ankara-İzmir-Bursa ve Adana  mağazalarımızın bulunduğu yerleşim merkezlerinde verilmektedir. Bu hizmet mağaza çalışma saatleri içinde verilir. Mağazalarımızın çalışma saatlerine "Mağazalarımız" sayfamızdan, ilgili mağazanın "Detaylı Bilgi" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. "Mağazalarımız" sayfasını açmak için tıklayın.

EasyCep.com üzerinden aldığınız ürünü, iade şartlarını sağlaması durumunda herhangi bir EasyCep mağazasına iade edebilirsiniz. İade koşulları için lütfen buraya tıklayın.

Kurye hizmetinin olmadığı illerde telefonunuzu bize ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.

Evet, telefonunuzu bize teslim etmeden önce kişisel bilgi ve verilerinizi kaldırmalısınız. Bunun için telefonunuzu sıfırlamalısınız. Ürününüzü sıfırlamak için yapmanız gerekenleri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzu sıfırlamak için yapmanız gerekenleri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Şimdilik bu hizmeti veremiyoruz ancak çalışmalarımız devam ediyor. Dilerseniz mağazamıza giderek satış temsilcisi ile birlikte sipariş verebilirsiniz. Ürününüzü 1 iş günü sonrasında mağazadan teslim alabilirsiniz.

Bu hizmet mağazalarımızın olduğu illerde mağaza çalışma saatleri içinde verilir. Mağazalarımızın çalışma saatlerine "Mağazalarımız" sayfamızdan, ilgili mağazanın "Detaylı Bilgi" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. "Mağazalarımız" sayfasını açmak için tıklayın.

Teklifimizi kabul etmediğiniz durumda, kargo ile telefonunuzu size geri göndeririz.

Mağazalarımızda 12 taksit imkanı bulunuyor. Taksit seçenekleri, anlaşmalı bankalara ya da kampanya dönemlerine göre farklılık gösterebilir.

EasyCep, telefonunuzu inceledikten sonra SMS yolu ile final teklifini iletir. Onaylamanız durumunda ilgili tutar, hesabınıza 1 saatte yatırılır. Bu hizmet, haftanın 7 günü sabah 9 ve akşam 22 saatleri arasında onaylanan son fiyat teklifleri için geçerlidir.

Mağazalardaki tamir hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Bu garanti, ekran değişimlerinden sonra kullanıcı hatasına bağlı olarak meydana gelebilecek kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi durumları kapsamaz.

İş ortağımız olmak için linkteki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ekibimiz bu formu inceledikten sonra sizinle iletişime geçecektir.

https://easycep.net/bayilik-basvurusu

Yenilenmiş küçük ev aletleri daha önce hiç kullanılmamış, sıfır ürünlerdir. Kalite kontrol politikası gereği üretim bandından hatalı olarak ayrılan, satın almadan vazgeçilmesi sonucu kutusu açıldıktan sonra iade edilen ya da tedarik sırasında kutusu küçük hasarlar alan ürünlerdir. Bu ürünler yenileme sürecine alınır ve kusurları titizlikle giderilir.

Küçük ev aletlerinde yenileme işlemi, iş ortağımız Arzum markası tarafından yapılır. Yenileme işlemi tamamlanmış ürün, EasyCep deposuna gönderilerek envantere alınır. Bunun ardından hem web sitesi üzerinden hem de mağazalarımızda satışa sunulur.

Ürünlerin tümü EasyCep ve Arzum garantisindedir. Satın aldığınız ürün ile alakalı iptal/iade ve servis işlemleri için hem EasyCep hem de Arzum size destek verebilir.

Kapında Sat, EasyCep çalışanının adresinize gelerek cihazınızı test ettiği ve anında final fiyat teklifini ilettiği hizmetimizdir.

Bu seçeneği tercih etmeniz halinde, ilk olarak EasyCep Müşteri Hizmetleri tarafından aranırsınız. Yetkilimiz ile uygun zaman için randevunuzu belirleyebilirsiniz. Daha sonra belirlediğiniz ve onay verdiğiniz randevu tarihinde EasyCep teknisyeni adresinize yönlendirilir.

3.000 TL ve üzeri ön fiyat teklifi alan cihazlarınız için EasyCep Kapında Sat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kapında Sat hizmetimiz ücretsizdir.

Kapında Sat hizmet detaylarımız için lütfen tıklayın.

Adresinize gelen EasyCep teknisyeni cihazınızı alarak hemen yanınızda testlerini ve incelemelerini gerçekleştirir. Yaklaşık 15 dakika süren bu operasyonun ardından cihazınız için son fiyat teklifini size iletir. Teklifi kabul etmeniz halinde ödemeniz seçtiğiniz ödeme yöntemine göre yapılır.

Teknisyenimizin cihazınızı test ederek incelemesinin ardından teklif ettiği son fiyatı tercih etmezseniz, çalışanımız ürününüzü size iade eder. Bu işlem ve hizmetimiz için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Kapında Sat Hizmetimiz satın almasını yaptığımız telefon, tablet, akıllı saat, bilgisayar ve diğer elektronik cihazlar için geçerlidir.

Kapında Sat Hizmetimiz şu an için sınırlı illerimizde geçerlidir. Ancak her geçen gün hizmet ağımız genişlemektedir. Lütfen güncel bölgelerimiz için bizi takip edin.

Geçerli olan şehir ve ilçeler;

İstanbul Avrupa Yakası;

 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beyoğlu
 • Fatih
 • Esenler
 • Güngören
 • Kağıthane
 • Sarıyer
 • Şişli
 • Zeytinburnu

 

İstanbul Anadolu Yakası;

 • Ataşehir
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Kadıköy
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Ümraniye
 • Üsküdar

 

Ankara;

 • Etimesgut
 • Keçiören
 • Pursaklar
 • Çankaya
 • Yenimahalle
 • Mamak

 

İzmir;

 • Balçova
 • Bayraklı
 • Bornova
 • Buca
 • Çiğli
 • Karabağlar
 • Karşıyaka
 • Kemalpaşa
 • Konak
 • Narlıdere

EasyCare, telefonunuzu olası kazalara karşı koruma altına alabileceğiniz bir hizmettir. Bu bağlamda EasyCep’ten yenilenmiş telefonunuzu alırken “Ekran Kırılma Sigortası” ve “Tam Kapsamlı Koruma Sigortası” hizmetlerinden istediğinizi tercih edebilir ve dilerseniz taksitle kolayca ödeyebilirsiniz.

Ekran Kırılması Sigortası;

Cep telefonunuzu ekran kırılmasına karşı yenilenmiş ürün garantisi bozulmaksızın EasyCare ile güvence altına alabilirsiniz. Cep telefonu için ekran kırılmasına karşı elektronik cihazınızı güvence altına alan sigorta ürünü yılda 1 kez tamir için devreye girer. Bu sigorta ürünü AXA Sigorta tarafından Colendi Sigorta acenteliği aracılığıyla sunulmaktadır.

Tam Kapsamlı Koruma Sigortası;

Cep telefonunuzu sıvı teması, ekran kırılması ya da çalınma durumlarına karşı EasyCare ile güvence altına alabilirsiniz. Cep telefonu için elektronik cihazınızı güvence altına alan bu sigorta ürünü yılda 2 kez sınırlı olarak devreye girer. Bu sigorta ürünü AXA Sigorta tarafından Colendi Sigorta acenteliği aracılığıyla sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.