Bizden Haberler EasyCep İle Trendyol Hediye Çeki Kazanma Fırsatı

EasyCep İle Trendyol Hediye Çeki Kazanma Fırsatı

EasyCep 8 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek olan cazip ve heyecan verici bir çekiliş düzenliyor. Elektronik cihazınızı satarak, Trendyol Hediye Çeki kazanma şansı yakalayın. 14-09-2022

EasyCep 8 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek olan cazip ve heyecan verici bir çekiliş düzenliyor. Çekiliş kapsamında 10 kişiye 10.000 ve 1 kişiye 100.000 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki veriliyor. Üstelik 100 kişiye 1.000 TL değerinde EasyCep Hediye Çeki sağlanıyor.

 

Şimdi "Trendyol Hediye Çeki"nin ne olduğunu, nasıl kullanıldığını ve EasyCep çekilişinin şartlarını öğrenmeye geçelim.

 

Trendyol Hediye Çeki Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Hediye verme alışkanlığı, en az alışveriş yapma gereksinimi kadar eski. Hediyeler doğal olarak online alışverişlerin de ayrılmaz bir parçası. Çevrimiçi alışveriş dünyasında hediyeler; hediye vereceğiniz kişiye özgürlük tanıyan ‘hediye çeki’ veya ‘indirim çeki’ seçenekleriyle sık sık karşımıza çıkıyor. Siz de belirlenen tutarlarda hediye çeklerinden birini seçip sevdiklerinizin hesabına tanımlayarak güzel bir jestte bulunabilirsiniz.

 

Trendyol hediye çeki de sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz ve Trendyol aplikasyonu ya da web sitesi üzerinden kullanılan bir dijital kod. Söz konusu hediye çeki kodunu yolladığınız kişi ya da kişiler, sepetlerine istedikleri ürünleri ekleyip keyiflerince alışveriş yapabilirler. 

 

Kullanıcılar tarafından Trendyol.com adresini ziyaret ederek ya da mobil uygulamaya girerek hediye çeki kodunu uygulamak mümkün. Üstelik hediye çekinin ne kadar tutara sahip olacağını da siz belirleyebilirsiniz.

 

Trendyol indirim çeki olarak da bilinen hediye çekini diğer indirim ya da kampanyalarla bir arada ve birden fazla alışverişte parçalı bir biçimde kullanabilirsiniz. Çeklerin kullanım ömrü 1 yıl. Bu süre zarfında birkaç ürün türü hariç dilediğiniz kategoride alışveriş yapmanız mümkün. Sarrafiye ürünleri, cep telefonu ve dijital hizmetler dışında kalan kategorilerdeki tüm ürünlerde indirim çeklerinizden faydalanabilirsiniz.

 

Trendyol indirim kuponu ise daha ekonomik fiyatlara alışveriş yapmanızı sağlayan bir ayrıcalık. Trendyol indirim kodlarını ‘Hesabım’ sekmesi altında bulabilir ve bu indirim kodlarıyla alışveriş sepetinizin tutarını azaltabilirsiniz.

 

Güncel Trendyol İndirim Kuponu ya da Hediye Çeki Nasıl Alınır?

 

Trendyol bizzat kendi bünyesinde, kullanıcılarına alışveriş, yemek ve market panellerinde kullanmaları için indirim kuponları tanımlayabilir. Trendyol indirim kuponunu çeşitli alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Ayrıca Trendyol ile anlaşmalı markaların kampanya tarihlerini takip ederek Trendyol.com adresi dışındaki mecralarda da indirim kuponları yakalayabilirsiniz. Trendyol indirim kuponlarını Trendyol alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Trendyol hediye çeki ise hem bireysel olarak temin edilebilir hem de anlaşmalı marka tarafından kişiye tahsis edilebilir. Trendyol Cüzdan Hediye Çekini Trendyol arayüzünde bulunan ‘Hesabım’ sekmesinden temin edebilirsiniz. Bu çeki kullanmak içinse önce bir aşamayı tamamlamak gerekiyor. ‘Hesabım > Cüzdan’ adımlarını takip edip Cüzdan kullanımını aktifleştirmelisiniz. Ardından ‘Hediye çeki ile yükleme yap’ butonuna tıklayıp Trendyol hediye çeki kodunu yazmalısınız.

 

Çalışanlarınız ve müşterileriniz için temin edebileceğiniz kurumsal hediye çeki de diğer bir seçenek. Kurumsal hediye çeki talebini [email protected] adresine tutar ve adet bilgisini not edip mesaj ileterek gerçekleştirebilirsiniz.

 

Trendyol Hediye Çeki Veren Uygulama: EasyCep

 

Elinizdeki teknolojik cihazları değiştirmeniz mi gerekiyor? EasyCep imdadınıza gerçekleştireceği büyük çekilişle yetişti. Cihazınızı satın ve oldukça cazip ödülleri kazanma şansı yakalayın! Eski elektronik cihazınızı getirerek toplamda 300.000 TL değerine kadar ulaşan Trendyol hediye çeki kazanma fırsatı elde edin. Elektronik cihazınızı Easycep.com adresi üzerinden ya da EasyCep mağazalarını ziyaret ederek elden çıkarmanız mümkün.

 

EasyCep mağazalarına giderek ya da daha kolay bir yol olan www.easycep.com adresine tıklayarak çekilişin katılımcılarından biri olabilirsiniz. Eğer çevrimiçi olarak web sitesinden işlem yapacaksanız Cihaz Sat kısmına tıklamalısınız. Açılan sayfada talep edilen formu doldurarak ön fiyat teklifi ve takas ayrıcalığıyla, dahası 1 saatte ödeme olanağıyla cihazınızı satışa çıkarın. Üstelik sadece 3 saat içinde kapınıza ulaşan kurye hizmetiyle...

 

Çekilişe dahil olmak için 08.09 2022 saat 00.01’den 08.10.2022 saat 23.59’a kadar vaktiniz var. Çekiliş kapsamında dağıtılan hediye çekleri ise şöyle:

 

1 kişiye 100.000 TL değerinde Trendyol hediye çeki

10 kişiye 10.000 TL değerinde Trendyol hediye çeki

100 kişiye 1.000 TL değerinde EasyCep hediye çeki.

 

Not: Çekiliş hakkını, cihaz satış adımları başarıyla tamamlandıktan ve EasyCep’in ürünle ilgili ilettiği son fiyat teklifini kabul ettikten sonra edinirsiniz. Son teklifin sunduğu tutar üzerinden her 1.000 TL için 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Bu, 10.000 TL’lik bir teklif için, 10 çekiliş hakkı demektir. Ancak çekiliş hakkı, ön fiyat teklifi üzerinden değil, son fiyat teklifi üzerinden hesaplanır. Ek olarak site üzerinden gerçekleştirilen satışlarda, son fiyat teklifinin ardından en geç 10 iş günü içinde satılan cihazın EasyCep tarafına kargolanması gerekir. Son fiyat teklifi 3 gün geçerlidir. Bu süre zarfında onaylanmayan teklifler devre dışı kalır.

 

İster Sizin İster Çevrenizin Kullanabileceği Hediye Çeki Fırsatı

 

Katılmış olduğunuz çekiliş adınıza olumlu sonuçlanırsa hediye çeki kazanırsınız. Hediye çekini ister kendiniz kullanın isterseniz bir tanıdığınıza armağan edin, mutluluğu paylaşıp çoğaltın. Trendyol hediye çekini sevdiklerinize iletebilir ve çeki hediye ettiğiniz kişinin Trendyol üzerinden farklı kategorilerde keyifli bir alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

Trendyol İndirimi ile Eski Cihazınızdan Kurtulun, Yeni İhtiyaçlarınıza Kavuşun

 

Zaman içinde teknolojik ürünlerin yıprandığı ve eskidiği su götürmez bir gerçek. Tamamen bozulmasa bile eskimiş cihazları kullanmak can sıkıcı olabilir. Şu halde hayatınızı daha da kolaylaştıracak yepyeni ürünlere ne dersiniz? EasyCep’in düzenlediği ve toplamda 300.000 TL değerinde Trendyol hediye çeki kazanma şansı sunan çekilişe katılın. Sadece eski cihazınızı basitçe satışa çıkararak büyük çekilişin aktif bir katılımcısı olun. 

 

Bu yazımızda EasyCep'in düzenlediği çekiliş kapsamında verilen Trendyol hediye çeki hakkında size bilgi verdik. Bir önceki yazımıza https://easycep.com/blog/teknolojik-hediye-fikirleri-104 linkinden ulaşabilirsiniz.