EasyCep Süper Kasım Fırsatları Kampanya Detayları

EasyCep ile Süper Kasım "Telefon Al" Kampanya Detayları;

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz? 

*Kampanya 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığında EasyCep Mağazaları ve easycep.com üzerinden telefon satın alırken isterseniz 12 taksit, isterseniz peşin ödeme ve kredi kartına tek çekimde 3000 TL’ye varan indirim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları

*3000 TL’ye varan indirim sadece peşin ödeme ve kredi kartına tek çekim seçeneğinde geçerlidir. İndirimli tutar kredi kartı bilgileri girildikten sonra yansıyacaktır.

*İndirim tutarı, satın alınan modele göre değişkenlik gösterebilir.

*Taksit sayısı bankaların kendi müşterilerine uyguladığı taksit sayısına göre değişkenlik gösterebilir.

*Örnek kampanya hesaplama:

*EasyCep’ten 60.000 TL tutarında alışveriş gerçekleştirdiğinizde sepette %5 indirim ile 57.000 TL ödeyerek telefon alışverişini tamamlayabilirsiniz.

 

Hemen Satın Al

--

 

EasyCep ile Süper Kasım "Telefon Sat" Kampanya Detayları;

 

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz? 

*01-30 Kasım tarihleri arasında EasyCep Mağazalarında geçerlidir.

*EasyCep’e sattığınız telefonun ödemesini EasyCep Cüzdan üzerinden almanız halinde 5000 TL’ye varan ek destek fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları

*Ek destek tutarı, "paran 1 saatte hesabında" teklifi referans alınarak belirlenmiştir. Bu tutar, EasyCep’e satacağınız telefonun tutarına göre değişkenlik gösterebilir.

*Ek destek tutarı, EasyCep mağazalarına satacağınız telefon tutarının %11'i değerindedir.

*5000 TL'ye varan ek destek kampanyasından her EasyCep Cüzdan kullanıcısı Kasım ayı içerisinde yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanabilir.

*Örnek kampanya hesaplama:

*EasyCep’e 45.000 TL tutarında bir telefon satışı yaptığınızda, %11 ek değerleme ile Cüzdan hesabınıza +4.950 TL toplamda = 49.950 TL yansıyacaktır.

 

Diğer Koşullar (Takas Tercihi)

*Üstelik EasyCep Cüzdan ile takas yaptığınızda  ek destekli cihaz satın alma tutarının %10'u oranında geri ödeme alabilirsiniz.

*%10 geri ödeme için EasyCep’e sattığınız telefonun ödemesini EasyCep Cüzdan üzerinden almanız gereklidir.

*Bu tutarın tamamını EasyCep'ten alacağınız yeni telefon alışverişinde EasyCep Cüzdan ile ödeme yaparak kullanmanız ve faturanızı uygulama üzerinden ibraz etmeniz gereklidir. 

*Örnek kampanya hesaplama:

*EasyCep’e 23.000 TL tutarında bir telefon satışı yaptığınızda, %11 ek değerleme ile Cüzdan hesabınıza 2.530 TL toplamda = 25.530 TL yansıyacaktır.

*Akabinde EasyCep’ten örneğin 30.000 TL değerinde alışveriş gerçekleştirirken EasyCep Cüzdan’ınızdaki tutarın tamamını harcadığınızda (25.530 TL), harcadığınız tutarın %10’u olan 2.530 TL hesabınıza geri yansır.

 

Hemen Cihazını Sat