EasyCep Nedir?

EasyCep istediğiniz marka ve model cep telefonunu uygun fiyata, 12 ay garantili olarak kolayca alabileceğiniz ve cep telefonunuzu güvenli bir şekilde kolayca satabileceğiniz bir e-ticaret platformudur.

12 Ay Garanti

Sitemizde satışa sunulan bütün telefonlar 12 ay boyunca EasyCep garantisi altındadır. Telefonunuzu gönül rahatlığı ile bizden satın alabilirsiniz. Telefonu aldıktan sonra 12 ay içerisinde karşılaşabileceğiniz herhangi bir problemde, telefonunuzu kargo ile tarafımıza göndererek garanti kapsamında problemin giderilmesini veya telefonun yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Kalıcı Silinmiş Veriler

Cep telefonlarımızı kullanırken uygulamalar sayesinde hayatımızı kolaylaştırırken ve daha eğlenceli hale getirirken kişesel verilerimizi (fotoğraf, kimlik bilgileri, kart bilgileri vs…) telefonumuza kaydetmekteyiz. Cep telefonumuzu değiştireceğimiz zaman telefonumuzu fabrika ayarlarına gönderdiğimiz halde verilerimiz aslında silinmez ve üçüncü şahıslar tarafından basit geri getirme programları sayesinde geri getirilebilir. EasyCep’te alacağınız veya satacağınız bütün telefonların içerisinde veriler kalıcı olarak silinmiştir (permanently erase files). Veriler hiçbir şekilde geri getirilemez.

Tamamen Test Edilmiş

Satışa sunduğumuz telefonları, satışa sunmadan önce özel yazılımımız sayesinde yazılımsal ve donanımsal olarak test etmekteyiz. Telefonun çeşitli noktalarına uyguladığımız testler sayesinde, telefonun ekspertiz raporunu çıkarmaktayız. Bütün telefonlar ekspertiz raporuna göre yazılımsal ve donanımsal olarak tamamen yenilenmektedir. Ayrıca bütün telefonlar kozmetik olarak sıfırdır. Telefonlarımızın kasası sıfır olup her hangi bir çizik veya hasar içermemektedir.

En İyi Fiyat

Sitemizde yer alan bütün telefonlar ayrı ayrı test edilmekte ve piyasa koşulları göz önüne alınarak özel algoritmamız sayesinde fiyatlandırılmaktadır. Böylece müşterilerimize en iyi fiyat sunulmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Sitemizde satılmak üzere göndereceğiz bütün telefonlar ÜCRETSİZ olarak belirttiğiniz adresten kurye ile alınarak tarafımıza ulaştırılacaktır. Ayrıca sitemizden aldığınız bütün telefonlar ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilecektir.

14 Gün İçerisinde İade

Sitemizden alacağınız bütün telefonları koşulsuz olarak 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün bedeli 7 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza yansıyacaktır.

Kolay ve Hızlı Satış

Sitemizin her sayfasında en üste yer alan “Telefon Sat” sekmesindeki formu doldurarak telefonunuzun değerini görebilirsiniz. Telefonunuz için belirlenen fiyat değerini beğendiğiniz takdirde formu onaylıyorsunuz. Formu onayladığınızda telefonunuz belirttiğiniz adresten kurye ile alınarak bize getirilecektir. Telefonunuz kameralar eşliğinde teknik ofisimizde açılarak, özel yazılımımız sayesinde değerlenecektir. Değerleme sonuçlarımız sizin doldurduğunuz formdaki bilgiler ile eşleştiği takdirde sitemizde formu doldururken gördüğünüz fiyat teklifi geçerli olacak şekilde, telefonunuz içerisindeki veriler kalıcı olarak silinerek telefonunuz satılacak ve paranız 5 iş günü içerisinde size ait olan belirttiğiniz banka hesabına gönderilecektir. Teknik ofisimizde yapılan değerleme ile sizin doldurduğunuz formdaki bilgiler eşleşmediği takdirde telefonunuz için yeni belirlenen fiyat mesaj veya mail olarak size bildirilecektir. Yeni yapılan fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda telefonunuzdaki veriler kalıcı olarak silinerek telefonunuz satılacak ve paranız 5 iş günü içerisinde size ait olan belirttiğiniz banka hesabına gönderilecektir. Yeni yapılan fiyat teklifini kabul etmemeniz durumunda telefonunuz kameralar eşliğinde tekrardan kutulanarak size gönderilecektir. Ayrıca telefonunuz için verilen fiyatı nakit olarak almak yerine EasyCep’te kullanılmak üzere indirim kuponu olarak hesabınıza yükleyebiliriz. Bütün bu süreçte oluşacak kargo masrafları bize aittir.

Kalıcı Silinmiş Veriler

Telefonunuzu satmayı kabul etmeniz durumunda telefonunuzda yer alan bütün veriler (fotoğraf, mail, mesaj, notlar…) kalıcı olarak silindikten sonra satışa sunulacaktır. Telefonunuz içerisindeki verilerin başkaları tarafından geri getirilmesi ve kullanılması kesinlikle mümkün değildir.

Çevreye ve Ekonomiye Katkı

Kullanılmayan ve bir köşede duran telefonlar çöp olmaktan kurtuluyor ve tekrar kullanıma sunuluyor. Böylece çevreye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Kolay Ödeme

Sitemizde bulunan, beğendiğiniz telefonu güvenilir ödeme altyapımız sayesinde kredi kartınız, banka kartınız veya havale/EFT ile kolayca alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden satacağınız telefonlarınızdan elde ettiğiniz gelir belirttiğiniz yöntem ile 5 iş günü içerisinde size gönderilecektir.

İndirim Kuponu

Sitemize üye olmanız durumunda çeşitli kampanya veya çekilişlerden kazanacağınız indirim kuponlarını sitemizde alışveriş için kullanabilirsiniz. Ayrıca eski telefonunuzu bize göndererek telefonunuzun değerinin yüzde 10 fazlası kadar indirim kuponu kazanabilir ve sitemizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.