Kullanıcı Rehberi

easy_cep_banner_1_new

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Yenilenmiş telefon (iPhone, Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei, HTC, LG, General Mobile, Lenovo, Casper, Vestel, Turkcell) bir müşteri tarafından kullanıldıktan sonra çeşitli nedenlerden ötürü satılması için gönderilen telefondur. Genellikle yeni bir model almak için kullanıcılar telefonları satılması için göndermektedir. Bütün cihazlar EasyCep.com tarafından test edilir ve gerekirse bazı tamir uygulamaları ile tam potansiyelde çalışır duruma getirilerek yenilenmiş telefon olarak satılmaktadır..

Yenilenmiş telefonlar EasyCep.com tarafından online olarak satışa sunulmadan önce özel yazılım yardımıyla tamamen test edilir ve 12 ay garanti ile satılır ve garanti sorumlulukları tamamen firmaya aittir.

Ayrıca yenilenmiş olarak satılan bütün telefonlar içerisindeki veriler kalıcı olarak silinmiştir. Verilerin 3. şahıslara geçmesi kesinlikle mümkün değildir.

Yenilenmiş telefonlar firmanın özel kutuları içerisinde müşterilerine sunulur. Ayrıca kutu içerisinde yenilenmiş telefon ile uyumlu bir adet kulaklık ve bir adet şarj kablosu mevcuttur.

EasyCep.com sayesinde insanlar telefonlarını hiç uğraşmadan çok kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde satabilmektedir. Telefon satışı kısmında verileriniz güvenli bir şekilde korunacaktır ve 3. şahısların eline geçmesi kesinlikle mümkün değildir.

Kullanılmış bir telefon alacaksanız riskinizi en aza indirmeniz gerekmektedir. EasyCep.com sayesinde kullanılmış telefonlar tamamen test edilir ve yenilenir. Özel yazılım sayesinde test edilen ve yenilenen telefonlar kalite olarak bir standarta kavuşur. Yenilenmiş telefon modeli aynı modelin sıfırına göre daha uygun olarak tamamen sıfırlanmış şekilde ve 12 ay garantili olarak EasyCep.com sitesinden alınabilir.

Yenilenmiş telefonlar yazılımsal ve donanımsal olarak sıfırdan farksızdır ve bütün fonksiyonları % 100 çalışmaktadır.

Yenilenmiş telefonlar kozmetik durumlarına göre ise sıfırdan farksızdır. Bütün telefonların kasası sıfırlanmakta ve yenilenmiş bütün telefonlar hiçbir çizik içermemektedir.

Yukarıda belirtilen nedenlerde dolayı müşteriler için yenilenmiş telefon almak çok avantajlıdır.

Ucuz, kolay ve garantili yenilenmiş telefon için EasyCep.com sitesine bekleriz.

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.