Kullanıcı Rehberi

easycep_garantili_telefon_almanın_en_kolay_yolu

Garantili yenilenmiş telefon almanın en kolay yolu

Bir kaç araştırma ile göreceğiniz üzere kullanılmamış, sıfır akıllı telefonlar oldukça pahalıdır. Yakın zamanda piyasaya sürülmüş aynı zamanda garantili bir telefon almak istiyorsanız, sizin için en uygun seçenek yenilenmiş telefon almaktır.

Yenilenmiş telefonlarda en önemli şey güvendir. Türkiye’de güvenilir ve kurumsal olarak yenilenmiş telefon hizmeti EasyCep’te sunulmaktadır. EasyCep.com üzerinden alacağınız veya satacağınız telefonlarda verilerinizin hiç kimse tarafında ulaşılamayacağı garanti edilmektedir. EasyCep ayrıca sattığı her yenilenmiş telefon için 12 ay garanti sunmaktadır. Telefonlar satışa sunulmadan önce yazılımsal ve donanımsal olarak tamamen test edilmekte ve bütün fonksiyonlarının çalıştığı garanti edilmektedir. Yenilenmiş telefonlar kozmetik durumlarına göre sıfırdan farksızdır. Bütün telefonların kasaları sıfırı ile değiştirilmekte ve hiç bir çizik içermemektedir. Bütçenize göre istediğiniz kategoriden yenilenmiş telefonunuzu alabilirsiniz.

EasyCep telefonların satış fiyatlarını özel algoritma ile hesaplanmakta ve müşterilerine en iyi fiyat sunmaktadır. Piyasada çok değişiklik gösteren fiyatlarla kafanızın karışmasına izin vermeden en iyi fiyata garantili olarak istediğiniz yenilenmiş telefonu alabilirsiniz.

EasyCep.com da satılan bütün telefonlar için 14 güç içinde ücretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca bütün kargo masrafları easycep.com tarafından karşılanmaktadır.

En kolay ve ucuz garantinin adresi easycep.com

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.