Kullanıcı Yardım

easy_cep_banner_1_new

CheckMEND sistemi nedir?

CheckMEND ikinci el telefon alırken riski azaltır, değeri artırır ve yasal olarak satın ikinci el telefon almanıza ve satmanıza yardımcı olur!

CheckMEND, üretim noktasında, mülkiyet değişiklikleriyle, ham bileşenlerine ve minerallerine geri dönüştürülmesine kadar, üretim noktasında başlayan bir telefonun ömrünün sonuna kadarki yaşam öyküsü sunan verilerin bulunduğu sistemdir. Örnek olarak bir telefonun, işlevselliği, değeri ve belki de en önemlisi sahiplik durumu ile ilgili sayısız gerçeklere ulaşabileceğiniz bir sistemdir.

CheckMEND, dünya üzerindeki kamu, polis, perakendeciler, geri dönüştürücüler ve ağlar dahil olmak üzere veri sağlayıcıları ile on yıldan fazla bir süre ilişki kurmuştur ve bugün, ikinci el cep telefonların veya diğer malların alım ve satımında bilgi üzerinde yetkili olarak kabul edilmektedir.

CheckMEND, sayesinde, veri ortaklarımız aracılığıyla günde bir çok kez güncellenen milyarlarca kayıt içeren yüzlerce veri kümesine erişebilirsiniz.

Her hangi bir CheckMEND araması yapıldığında, sistem arka planda çok sayıda veri kümesini anında kontrol etmekte, böylece zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Bir CheckMEND geçmişi raporu çalıştırıldığında aşağıdaki servisler sorgulanır:

  1. Çalınan Mülkiyet kontrol servisi
  2. Kayıp eşya kontrol servisi
  3. Ağ Engellenmiş / Kara Liste kontrol servisi
  4. Sigorta hasar kontrol hizmeti
  5. Üstün Mali kontrol hizmeti
  6. Klonlanmış ve Sahte kontrol servisi
  7. Önceki Sahiplerin kontrol hizmeti
  8. Garanti Talebi kontrol hizmeti
  9. Geri Dönüştürülmüş / Yenilenmiş kontrol servisi

Bir arama yapıldığında, 150 milyardan fazla mal geçmişi bilgisine bakar ve cep telefonun kimliğinin doğrulanmasını sağlayabilir, cep telefonun kayıp, çalınmış, sahte, klonlanmış ve herhangi bir sigortası olduğu kaydedilmiş olup olmadığını söyler. Ayrıca raporda cep telefon aleyhine yapılan garanti talepleri, cep telefonu kullanımında uluslararası kullanım kısıtlamaları ve önceki sahiplerin sayısını öğrenebilirsiniz.

EasyCep.com sitesinde müşterilerimize sunduğumuz bütün telefonları satışa sunmadan önce CheckMEND sistemi üzerinde kontrol etmekte ve CheckMEND raporu almaktayız.

EasyCep.com üzerinden alacağınız bütün telefonlar yazılımsal, donanımsal ve güvenlik açısında kontrol edilmiştir.

Ucuz cep telefonunu içiniz rahat ederek çok kolay bir şekilde alabilmenin adresi; www.easycep.com

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.