Kullanıcı Rehberi

easycep_kolay_iade

Sitemizden aldığınız bütün ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürün tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde ürün iade (cayma) hakkına sahipsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemi için; Ana Sayfamızın en alt kısmında yer alan “Müşteriler” sekmesinde ki ‘’ İade Formu ‘’ na tıklayarak, açılan sayfada ki yerlerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır.

Yapacağınız tüm ürün iadeleri, EasyCep’in gönderim yaptığı kargo şirketi aracılığı ile yapılmalıdır.

İade etmek istediğiniz ürünün iade kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Size teslimat yapan kargo firması aracılığıyla ile iade gönderimini yapmanız gerekir. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Ürününüz tarafımızca teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilecektir. İade işleminin onaylanması durumunda, “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise, ilgili ürün, adresinize kargo ile gönderilecektir. Genel iade şartları aşağıda belirtilmektedir.

Ödeme şekli “Kredi Kartı” veya ‘’ Banka Kartı ‘’ ise; ödemeniz online olarak en kısa sürede kredi kartınıza veya banka kartınıza yapılacaktır. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre 7 – 14 iş günü arasında farklılık gösterebilmektedir.

Ödeme şekli “Havale/EFT” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN ve hesap numaranıza paranız Bo3 Bilişim Ve Ticaret Anonim Şirketi (EasyCep) tarafından geri ödenir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin veya kutu içeriğinde bulunan şarj adaptörü, şarj kablosu ve sim kart iğnesinin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, tarafınıza iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir:

* İadeler mutlak surette orijinal EasyCep kutusu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Ürünün hasarsız, tüm aksesuarları, sertifikaları ve faturasının tüm kopyaları ile gönderilmesi gerekir.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade Formu

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.