Kullanıcı Rehberi

easycep_kalici_silinmis_veriler

Cep telefonlarımız sayesinde hayatımızı kolaylaştırırken ve daha eğlenceli hale getirirken, kişesel verilerimizi (fotoğraf, kimlik bilgileri, kredi kart bilgileri vs…) telefonumuza kaydetmekteyiz. Kişisel verilerimiz cep telefonlarımızda saklanmakta ve aynı bilgi kullanılması gerektiğinde otomatik olarak alınarak kullanılmaktadır. Ayrıca yüksek çözünürlüğe sahip kameraları sayesinde özel anlarımızı fotoğraflayarak saklamaktayız. Telefonumuz içerisinde bulunan bütün bilgiler kişiseldir ve üçüncü şahısları ilgilendirmemektedir. Kötü niyetli üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda, verilerimiz kötü amaçlar için kullanılabilir ve istemediğimiz sonuçlara yol açabilir.

Sürekli gelişmekte olan telefon modelleri karşısında herkes telefonunu değiştirmekte ve teknolojiye ayak uydurmaktadır. Telefonumuzu değiştirdikten sonra eski telefonumuzu çekmecede durması yerine satarak paraya çevirmek isteyebiliriz. Fakat telefonumuz içerisindeki verileri güvene almamız gerekmektedir. Verilerimizi güvene almak için ilk yapacağımız şey cep telefonumuzu fabrika ayarlarına döndürmektir. Fakat telefonumuzu fabrika ayarlarına döndürdüğümüz halde verilerimiz aslında kalıcı olarak silinmez ve üçüncü şahıslar tarafından basit geri getirme programları sayesinde çok kolay bir şekilde geri getirilebilir.

EasyCep olarak sunduğumuz hizmet sayesinde satacağınız ve alacağınız bütün telefonlardaki veriler özel yazılımımız sayesinde KALICI olarak tamamen silinmektedir ve verilerinizin güvenliği sağlanmaktadır. KALICI olarak silinen veriler üçüncü şahıslar tarafından, geri getirme programları ve benzeri programlar kullanılarak kesinlikle geri getirilemeyecektir.

Sunduğumuz bu hizmet sayesinde, gönül rahatlığını ile uygun fiyata telefon alabilir, kolay ve hızlı şekilde telefon satabilirsiniz.

Telefon içerisindeki verilerin KALICI olarak silindiği aşağıdaki belge il tescillenmektedir.

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.