Kullanıcı Rehberi

easycep_12_ay_garanti

EasyCep’te satışa sunulan bütün telefonlar yenilenmiş (refurbished) telefonlardır. EasyCep olarak çok az kullanılmış veya kullanılmış telefonlar alınarak özel yazılımımız sayesinde yazılımsal ve donanımsal olarak tamamen test edilmektedir. Telefonların bütün kontrolleri yapıldıktan sonra özel fiyatlandırma algoritmamız sayesinde telefonlar piyasa koşulları, kur değerleri vb… etkenlerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Bütün bu işlemlerin sonunda satışa sunulan telefonlar için 12 ay garanti vermekteyiz. Garanti kapsamı, kullanıcı hatası (düşürme, çarpma vb…) dışında telefonda oluşabilecek bütün sorunları kapsamaktadır. Kullanıcı hatası dışında 12 ay içerisinde telefonda karşılaştığınız herhangi bir sorunda, sayfanın altında bulunan linkteki formu doldurarak telefonunuzu size gönderdiğimiz kutusu ile beraber ÜCRETSİZ kargo ile bize gönderiyorsunuz. Telefonunuzda oluşan sorun teknik ekibimiz tarafından incelenerek tespit edilmektedir. Sorun tespiti yapıldıktan sonra telefonunuzda gerekli düzenlemeler yapılarak size ÜCRETSİZ kargo ile tekrar gönderilmektedir. Telefonunuzda oluşan sorun düzeltilemeyecek durumda ise telefonunuz yenisi ile değiştirilerek size ÜCRETSİZ kargo ile gönderilecektir.

Garanti kapsamındaki bütün süreçleri sitemizden veya iletişim formunu doldurarak anlık olarak öğrenebilirsiniz.

12 ay garanti kapsamındaki hedefimiz uygun fiyatlara yenilenmiş telefonları alan müşterilerimiz için sorunsuz ve uzun dönem bir kullanım sağlamaktır.

EasyCep örnek garanti belgesi aşağıdaki gibidir.

Garanti Formu

İşleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.